BAYİLİK (Franchise) SÜRECİ

  • Büyüme stratejilerine uygun olarak açılacak şubeler, lokasyon Franchise(Bayilik) taleplerini değerlendirilerek; Şube açılacak lokasyon SR Döner® yetkilileri tarafından onaylanır, kiralanır veya satın alınır.
  • İşletmecilere, restoranın açılış hazırlıkları süresince ve açılışın ilk gününden itibaren pazarlama, reklam, satın alma, lojistik, eğitim, insan kaynakları, operasyon, kalite kontrol gibi yoğun destek hizmetleri vermektedir.
  • Bütün şubelerin de müşteri memnuniyetini esas alarak; şık konseptleriyle, uygun fiyat politikasıyla, standart, güvenilir, lezzetli ve kaliteli hizmeti ilke edinerek, hedeflerine hızla ilerlemektedir.
  • Sizlerde bulunduğunuz İl ve İlçelerde, döner sektöründe yatırımcısına kazandırmayı ilke edinmiş ve vizyonunu başarıya odaklamış SR DÖNER® markası ile sektöre bir adım önce başlamak için bizlere ulaşabilirsiniz.
  •  

SIKÇA SORULAN SORULAR

Bayilik (Franchising) Nedir?

Franchising, bir ürün veya hizmet dağıtımı metodudur.

Neden bayilik (franchise) almalıyım?

Kendi işini kur, tanınmış marka, kanıtlanmış iş, maksimum kar.

Ortalama olarak ne kadar yatırım gerekmektedir?

"2021'de Bedelsiz 21 Şube" projemiz kapsamında seçilecek girişimcilere özel yatırım bedeli, SR Döner tarafından karşılanacaktır.

Ciroya bağlı katılım pay alınıyor mu?

Aylık ciro üzerinden katılım payı alınmaktadır.

Projelendirme, Dekorasyon ve İnşaat çalışmalarını kim yapıyor?

Konsept SR Döner mimarları tarafından hazırlanarak size anahtar teslim verilmektedir.

Mağaza açılacak lokasyon nasıl belirleniyor?

SR Döner bayi açılacak her lokasyonu bölge ve şehir bazında keşif ve fizibilite çalışması yapmaktadır.

Bayime gelecek ürünlerin lojistiği nasıl sağlanıyor?

Bütün ürünleriniz SR Döner üretim tesislerinde hazırlanıp, tesiste bulunan soğuk hava depolarından soğutmalı araçlarımıza aktarılıp donuk ürün zinciri bozulmadan deponuza teslim edilmektedir.

Bayi Ekip Eğitimleri bir kez mi yoksa sürekli bir eğitim şeklinde mi?

Bayi kurulum aşamasında başlayan eğitimler SR Döner operasyon ekiplerinin tayini ile belirli aralıklarla, sürekli şekilde devam etmektedir.

Bayilik (Franchising) Sözleşmesi kaç yıl süre ile geçerlidir?

SR Döner Franchising Sözleşmesi 10 yıl süre ile geçerlidir.

Mağaza Personel işe alım ve eğitimi nasıl yapılıyor?

SR Döner İK ekibi tarafından süreklilik arz eden eğitimler vererek çalışanlarımızın kişisel gelişimlerine katkı sağlayarak, kaliteli, gelişen, güler yüzlü hizmet anlayışına sahip kurum kültürümüzü edinmiş ekipler oluştururuz.

SRDöner'den Girişimci Adayına Mesaj

Değerli Girişimci Adayımız, Öncelikle şirketimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. SR Döner olarak yepyeni bir projeyle, en iyi 21 girişimciyi herhangi bir yatırım bedeli ödemeden SR Döner ailesine katılmaya davet ediyoruz.

Ürün kalitesi, yüksek müşteri memnuniyeti ve farklı tasarımıyla sektörün öncülerinden biri olan şirketimiz, yiyecek ve içecek sektörüne ilgili iyi birer ekip lideri olarak ve hedef odaklı çalışabilecek girişimcilere özel benzersiz bir fırsat sunuyor.

SR Döner olarak sosyal sorumluluk alanındaki bilincimizle, toplumumuza “yeni yetenekler” katmak, “genç girişimciler” kazandırmak ve birlikte büyümek en büyük hedefimiz! Günümüz ticari koşullarında her bakımdan donanımlı olmanın ve fark yaratmanın ne kadar önem teşkil ettiğinin farkındayız. Hazırladığımız kapsamlı eğitimlerle girişimci adaylarımızın sadece teoride değil, pratikte de yöneticilik deneyimi elde etmelerini sağlayarak başarılı profesyoneller haline gelmelerini arzuluyoruz.

Siz de bizimle beraber markaya değer katmak ve hayallerinizin peşinden koşmak için başvuru formunu doldurarak 21 girişimciden biri olma ayrıcalığını yakalayabilirsiniz. Vereceğiniz bilgiler doğrultusunda SR Döner bünyesine katılımınız değerlendirilerek en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

SR DÖNER

Girişimci Aday Başvuru Formu

Daha Önceki İş Tecrübeleriniz

Geri
Sipariş Hattı