Değerlerimiz

Kalitede, hizmette ve üretim kaynaklarımızda en iyi olmak ve sahip olduğumuz imajı korumak ana hedefimizdir. 2013 yılından beri faaliyet gösterdiğimiz gıda sektöründe, hedeflerimize ulaşmak için daima kendimizi geliştiriyor ve müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz.

Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi, çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. En iyi personeli ve yetişkin insan gücünü bünyemize katmak, onların yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından fayda sağlarken; verimliliklerini artırmak, gelişmelerine imkân tanımak, dayanışmanın olduğu bir çalışma ortamı yaratmak, SR Ailesinin kuşaklar boyu devamlılığını sağlamak için seçtiğimiz yoldur.

Müşterilerimiz için değer oluşturmak, beklentilerine standart ve sürdürülebilir bir kalite anlayışıyla karşılık vermek, kurumumuzun en önem verdiği konuların başında gelir. SR Döner ailesi büyürken, müşteri sadakatini artırma çalışmalarımız da istikrarlı bir şekilde devam etmektedir.

Türk damak tadına sahip çıkmak ve bir Türk markası olan SR Döner’i, küresel bir marka haline getirmek birincil hedefimizdir.

Hizmetin sürekliliğini ve büyüme hedeflerimizi gerçekleştirmek üzere; gerekli yatırımları gerçekleştirebilmek, küçük ve büyük tasarrufların birleşmesini teşvik etmek ve istihdam yaratmak için tüm kaynaklarımızın akılcı bir şekilde kullanımını sağlarız. Toplumun ekonomik ve sosyal gelişimine katkı sağlarken, SR Döner ailesinin her bir bireyi için iş etiğine uygun dürüst bir çalışma ortamı yaratmak ana ilkelerimizdendir. Günümüz insanına ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek için var gücümüzle çalışırız.

Neden SR?

Sağlıklı ve Lezzetli Ürünleri

2013 yılından beri değişmez Türk lezzetlerini, kendi üretimimiz olan özel soslar, taze sebzeler ve marine lezzetlerle bambaşka bir konseptte müşterilerimize sunuyoruz.

Gıda Kalitesi ve Güvenliği

Bakanlığın yayınladığı yönetmelik ve mevzuata uygun kurallar çerçevesinde en kaliteli ürünleri kullanarak faaliyetlerimizi gerçekleştiririz. Üretim ve sevkiyatın her aşamasında, gıda mühendisi ve veteriner gibi alanında uzman ekibimizin kontrolü ile gıda emniyeti kurallarına titizlikle uyarız.

Şık Restoran Konsepti

Renkli mimari yapısı ve ayrıştırıcı mutfak tasarımı ile dikkat çeken restoran konseptimiz sayesinde yemek deneyimini sadece lezzet ile değil, sunum ve mekanla da farklılaştırıyoruz.

Uygun Fiyat Politikası

Kendi bünyemizde olan üretim tesisimiz aracılığıyla, sağlıklı ve lezzetli ürünleri en uygun fiyat politikasıyla sunarız. Faaliyetlerimizi her zaman onaylı tedarikçiler ile yürütürüz.

Yüksek Marka Algısı

Yerli ve milli sermayesiyle her gün büyüyen SR Döner, yıllık ortalama 5 milyon müşteriyi meşhur SR lezzetleri ve kalitesiyle buluşturmaktadır.

Kaliteli Ürünler

Hızlı Servis

sr lezzeti

Geri
Sipariş Hattı