HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Neden SR?

Sağlıklı ve Lezzetli Ürünleri
2013 yılından beri değişmez Türk lezzetlerini, kendi üretimimiz olan özel soslar, taze sebzeler ve marine lezzetlerle bambaşka bir konseptte müşterilerimize sunuyoruz.
Gıda Kalitesi ve Güvenliği
Bakanlığın yayınladığı yönetmelik ve mevzuata uygun kurallar çerçevesinde en kaliteli ürünleri kullanarak faaliyetlerimizi gerçekleştiririz. Üretim ve sevkiyatın her aşamasında, gıda mühendisi ve veteriner gibi alanında uzman ekibimizin kontrolü ile gıda emniyeti kurallarına titizlikle uyarız.
Şık Restoran Konsepti
Renkli mimari yapısı ve ayrıştırıcı mutfak tasarımı ile dikkat çeken restoran konseptimiz sayesinde yemek deneyimini sadece lezzet ile değil, sunum ve mekanla da farklılaştırıyoruz.
Uygun Fiyat Politikası
Kendi bünyemizde olan üretim tesisimiz aracılığıyla, sağlıklı ve lezzetli ürünleri en uygun fiyat politikasıyla sunarız. Faaliyetlerimizi her zaman onaylı tedarikçiler ile yürütürüz.
Yüksek Marka Algısı
Yerli ve milli sermayesiyle her gün büyüyen SR Döner, yıllık ortalama 5 milyon müşteriyi meşhur SR lezzetleri ve kalitesiyle buluşturmaktadır.
Üretim Tesisi

Etlerimiz Avrupa standartlarında üretim yapan tesisimizden tedarik edilir. Her ürünümüzün içeriğinde 1. sınıf malzeme kullanılır. Üretim ve sevkiyatın her aşamasında, uzman ekibimizin kontrolü ile gıda emniyeti kurallarına titizlikle uyarız.