FRANCHISE

  • Büyüme stratejilerine uygun olarak açılacak şubeler, lokasyon Franchise(Bayilik) taleplerini değerlendirilerek; Şube açılacak lokasyon SR Döner® yetkilileri tarafından onaylanır, kiralanır veya satın alınır.
  • İşletmecilere, restoranın açılış hazırlıkları süresince ve açılışın ilk gününden itibaren pazarlama, reklam, satın alma, lojistik, eğitim, insan kaynakları, operasyon, kalite kontrol gibi yoğun destek hizmetleri vermektedir.
  • Bütün şubelerin de müşteri memnuniyetini esas alarak; şık konseptleriyle, uygun fiyat politikasıyla, standart, güvenilir, lezzetli ve kaliteli hizmeti ilke edinerek, hedeflerine hızla ilerlemektedir.
  • Sizlerde bulunduğunuz İl ve İlçelerde, döner sektöründe yatırımcısına kazandırmayı ilke edinmiş ve vizyonunu başarıya odaklamış SR DÖNER® markası ile sektöre bir adım önce başlamak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

SR Döner'den Girişimci Adayına Mesaj

    Değerli Girişimci Adayımız, Öncelikle şirketimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. SR Döner olarak yepyeni bir projeyle, girişimciyi herhangi bir yatırım bedeli ödemeden SR Döner ailesine katılmaya davet ediyoruz.

Ürün kalitesi, yüksek müşteri memnuniyeti ve farklı tasarımıyla sektörün öncülerinden biri olan şirketimiz, yiyecek ve içecek sektörüne ilgili iyi birer ekip lideri olarak ve hedef odaklı çalışabilecek girişimcilere özel benzersiz bir fırsat sunuyor.

SR Döner olarak sosyal sorumluluk alanındaki bilincimizle, toplumumuza “yeni yetenekler” katmak, “genç girişimciler” kazandırmak ve birlikte büyümek en büyük hedefimiz! Günümüz ticari koşullarında her bakımdan donanımlı olmanın ve fark yaratmanın ne kadar önem teşkil ettiğinin farkındayız. Hazırladığımız kapsamlı eğitimlerle girişimci adaylarımızın sadece teoride değil, pratikte de yöneticilik deneyimi elde etmelerini sağlayarak başarılı profesyoneller haline gelmelerini arzuluyoruz.

Siz de bizimle beraber markaya değer katmak ve hayallerinizin peşinden koşmak için başvuru formunu doldurarak girişimciden biri olma ayrıcalığını yakalayabilirsiniz. Vereceğiniz bilgiler doğrultusunda SR Döner bünyesine katılımınız değerlendirilerek en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

SR DÖNER

Girişimci Aday Başvuru Formu

Yatırım Yapmak İstediğiniz Lokasyon Bilgileriİş Bilgileriniz

Finansal Bilgileriniz

Mülk Bilgileri *

Yatırım Yapmak İstediğiniz Konsept *

Yatırım Yapmak İstediğiniz Lokasyon Bilgileri